حکم حضرت آیت الله العظمی مکارم در مورد موقوفه مجازی کالا کلام

درباره ما

موقوفه مجازی کالا کلام

بسم الله الرحمن الرحیم

درباره ی ما :

برای دانلود کتاب وقف از منظر آیات و روایات نوشته علی اکبر تقی زاده از سایت آستان قدس رضوی کلیک کنید.

پس از اینکه اجازه وقف سایت های فروشگاهی تبلیغاتی را از مراجع عالی قدر جهان تشیع حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی و حضرت آیت الله العظمی علوی گرگانی(مد ظله العالی) و … گرفیتم نام سایت را به موقوفه مجازی کالا کلام تغییر دادیم
تا متولی سایت طبق وقف نامه که به امضاء شهود و عدول رسیده و در سایت و … موجود است و بعد از فراهم شدن راه آن در ….ثبت گردیده است درآمد سایت اعم از سود حاصل از فروشگاه تبلیغاتی و تعهدات قید شده در موقفه های خاص اولادی و…و آنچه که از دیگر امور کسب نموده را سه قسم نموده و قسمتی را در جهاتی که واقف تعیین نموده اعم از تبلیغ مجازی طلاب در اینترنت پاسخ به شبهات و دفاع از حریم مرجعیت شیعه اعلی الله مقامهم الشریف و تبیین ولایت امام زمان (عج الله تعالی فرجه الشریف) و …. و تبلیغ حقیقی و مجازی دین شریف اسلام و مذهب حقه شیعه اثنی عشری این سربازان امام زمان (روحی فداء) مصرف نماید.
و قسم دیگر را برای بروز رسانی و ثبات موقوفه های مجازی ملحق شده به این موقوفه و مورد تائید متولی موقوفه بنا به آنچه از شرح وظایف در وقف نامه مکتوب آمده و به امضاء عدول و … رسیده است نسل به نسل خرج نمایند تا الی الظهور حضرت ولی عصر(عج الله تعالی فرجه الشریف) سایت و موقفه های مجازی ملحق شده و خدماتش بروز و پا بر جا باشد و روز بروز در فضای حقیقی و مجازی گسترش یابد .
و قسم دیگر سود آوری مبلغ خدمات مستقیم به درگاه پرداخت خیریه ها و مراکز معتبر اعم از آستان قدس و حرم حضرت معصومه (سلام الله علیها) و حرم های دیگر ائمه معصوم (سلام الله علیهم) و دفاتر مراجع اعلم و مطرح شیعه اثنی عشری (اعلی الله مقامهم الشریف) و .. بنا به تشخیص متولی وقت موقوفه واریز گردد، تا تحت نظارت با کفایت این مراکز معتبر و موجه در امور عام المنفعه جاری در این مراکز هر کجا که متولیان آن (وفقهم الله تعالی)صلاح بدانند خرج گردد. و با ایشان تفاهم نامه های نوشته شود تا خدمت موقوفه به ایشان و متقابلا نشر خدمات آنها دقیق صورت گیرد.

خدمات سایت


متولی موظف است در این سایت پس از گرفتن مجوز های لازم با رعایت قوانین حاکم بر کشور سکونت متولی(جمهوری اسلامی ایران) خدمات زیررا برنامه ریزی و موارد آن را جهت بقای موقوفه مجازی بروزنماید.
۱- تبلیغات و اخبار خیریه ها و مشاغل خیرین را درج نماید تا خیرین از خیرین و اماکن نیازمند وجوه خیریه مطلع گردند، متولی سایت در این زمینه تکنیک های بازاریابی شبکه ای فضای حقیقی و مجازی و درج محتوا تبلیغاتی را رعایت نموده تا به احسن وجه این قسمت از سایت فعال گردد افرادی را برای انجام این امور بر حسب نیاز استخدام نموده و از وجوه کسب شده خرج این امور نماید تا ثبات و بقای این درآمد و بروز بودن آن و در نتیجه این قسمت از فعالیت موقوفه مجازی تضمین گردد.
۲- محصولات فروشگاه بر اساس نیاز جامعه بروز و آماده فروش باشد و متولی خود یا فردی را تعیین نماید تا نظارت کامل بر مشروع و قانونی بودن این امور بنماید.
۳- تیم های برای رصد شبهات در نظر گرفته شود و با مراکز حوزوی در این زمینه همکاری صورت گرفته تا بر حسب توان و امکانات حضور طلاب و کارشناسان مسایل مذهبی در فضای مجازی هدفمند صورت گیرد پاسخ گویی و دفع شبهات دقیق باشد و محتوای ارسالی آنها اعم از کتب و مقالات و … به احسن وجه برای تبلیغ اسلام نشر داده شده و به شرایط وقف واقف موقوفه به احسن وجه عمل گردد.
۴- با خیریه های معتبر و موجه بتشخیص متولی موقوفه تفاهم نامه نوشته شود تا خدمت موقوفه به ایشان و متقابلا نشر خدمات آنها دقیق صورت گیرد
۵- موقوفه مجازی خدماتی دارد که در فرم ثبت نام و …قابل پیش بینی است متولی موظف است این خدمات را بروز و جهات متنوع و کاربردی برای آن در نظر بگیرد و مجوز های لازم جهت انجام خدمات متعدد و متنوع را از مراجع ذی صلاح گرفته و طبق قوانین عمل نماید.
۶- برنامه ریزی برای جهت دهی به موقوفات ملحق شده به موقوفه مجازی را بصورت منظم و مدون و بروز انجام دهد و برای تعیین جانشین یا جانشینان متولی موقوفه بنا بر آنچه در وقف نامه آمده است برنامه های لازم را پیش بینی نماید.

مشخصات واقفین و مالک اولیه موقوفه های مجازی کالا کلام و ملحقات به آن

واقف و مالک اولیه موقوفه مجازی کالا کلام حجه الاسلام محمد صادق محسن زاده مقالات (کلیک کنید) کارنامک(کلیک کنید) می باشد

ومالک اولیه موقوفه مجازی حجه الاسلام دکترمحسن زاده با چندین هزار مقاله و فایل قابل دانلود و چندین کتب نوشته شده وقف شده(به آدرس کلیک کنید) حجه الاسلام دکتر محمد علی محسن زاده می باشند که ایشان کلیه محتوای سایت خود اعم از کتب منتشر شده و مقالات آن را و …. وقف موقوفه مجازی بشرط عمل در شرایط وقف نامه کلیک کنید نموده و برای بروز بودن آن متولی تعیین نموده و ملحق به موقوفه مجازی کالا کلام نموده اند.


جستجو