معرفی خیرین کالا کلام kalakalam.ir درگاه پرداخت کالا کلام

استفاده حداکثری از ظرفیت فضای مجازی برای تبلیغ وقف در استان البرز

استفاده حداکثری از ظرفیت فضای مجازی برای تبلیغ وقف در استان البرز

مدیر روابط عمومی اوقاف استان البرز گفت: از ظرفیت فضای مجازی به منظور تبلیغ وقف و فعالیت بقاع متبرکه در استان البرز استفاده حداکثری صورت می گیرد.

 چهارشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۷   ۲۵  ۰ به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قم علی اکبری در نشست هیئت اندیشه ورز مدیران روابط عمومی اوقاف ۶ استان که به میزبانی اوقاف استان قم برگزار شد با اشاره به شرایط هر استان در زمینه اقدامات ترویجی و تبلیغی ابراز کرد: با توجه به وضعیت استان البرز که شاهراه ارتباطی ۱۳ استان به شمار می‌رود، تبلیغات محیطی از سوی اوقاف استان در دستور کار قرار گرفته است.

استفاده از ظرفیت فضای مجازی برای تبلیغات مربوط به بقاع متبرکه
وی افزود: استفاده از ظرفیت جاده زیبای چالوس یکی از راهکارها در این زمینه محسوب می‌شود همچنین در جاده‌های منتهی به تهران و قزوین هم تبلیغات خوبی داشته‌ایم که در قالب‌های مفهومی بوده‌اند.
مدیر روابط عمومی اوقاف استان البرز با اشاره به اقدامات مربوط به بقاع متبرکه در این استان خاطرنشان کرد: برای این مسئله از پتانسیل شبکه‌های اجتماعی تعاملی در فضای مجازی استفاده می‌کنیم.
وی ادامه داد: رابطان روابط عمومی در فضای مجازی با محوریت بقاع متبرکه فعالیت گسترده‌ای دارند و نشریات داخلی برای بسیاری از حرم‌های مطهر امامزادگان منتشر می‌شود.
علی اکبری تصریح کرد: گروه‌های نمایشی و هنری متشکل از نوجوانان بقاع متبرکه مختلف در سطح استان فعالیت دارند و توانسته‌اند در مجامع هنری و فرهنگی بدرخشند.
انتهای پیام/

جستجو